Data field (2.0.7) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Add
mk: Додај

en: Details
mk: Детали

en: Search content
mk: Пребарување за содржина

en: Date and time
mk: Датум и време
