Data field (2.0.8) - en to bo translation catalogue (164 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Small
bo: ཆུང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: no
bo: མིན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Show
bo: སྟོན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: First
bo: དང་པོ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Unformatted
bo: རྣམ་གཞག་བཟོས་མེད་པ

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Trimmed
bo: བཅད་བཟོ་བྱས་པ

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
bo: གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས། འདིར་སིལ་གྲངས་ཚེག་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་ཀྱང་འདུ།

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: Check boxes/radio buttons
bo: འདེམས་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་འདེམས་མཐེབ

en: Single on/off checkbox
bo: ཁ་ཕྱེ་དང་ཁ་རྒྱག་གི་འདེམས་སྒྲོམ

en: Text area (multiple rows)
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ༼ཕྲེང་མང་པོ་ཅན༽

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Time ago
bo: འགོར་ཟིན་པའི་དུས

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: of
bo: གི

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Current date
bo: མིག་སྔའི་ཟླ་ཚེས

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: URL to file
bo: ཡིག་ཆའི་སྦྲེལ་གནས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Remove column
bo: སྡེ་སྤོ་འབུད།

en: Remove row
bo: ཕྲེང་སྤོ་འབུད།

en: Add column
bo: སྡེ་ཁ་སྣོན།

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་སིལ་གྲངས་དུ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་སིལ་གྲངས་ཐུང་བ་ལ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད། ཆེས་ཆུང་བའི་གྲངས་ཀ་མེད་པ་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་པར་འཇོག

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད། ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད་མེད་པར་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་བར་འཇོག

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་སྔོན་དུ་འཇུག་དགོས་པའི་ཡི་གེ་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས། དཔེར་ན། '$ ' ཡང་ན་'&euro; ' ལྟ་བུ། མེད་པ་ཡིན་ན་སྟོང་པར་འཇོག མང་ཚིག་དང་རྐྱང་ཚིག་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ན་༼'pound|pounds'༽བྱས་ནས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པའི་ཡན་ལག་གི་འཇུག་སྣོད་དེ། ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བྱེད་སའི་ཡར་སྤྲོད་གནས་ཡུལ་དུ་ཡོད་དགོས། དེའི་འགོ་དང་མཇུག་ཏུ་ཡོ་ཤད་ཡོད་མི་ཉན།

en: Generic file
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་ཡིག་ཆ

en: Table of files
bo: ཡིག་ཆའི་རེའུ་མིག

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: no preview
bo: སྔོན་ལྟ་མེད

en: The preview image will be shown while editing the content.
bo: པར་རིས་སྔོན་ལྟ་ནི་པར་རིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་སྐབས་སུ་སྟོན་རྒྱུ་ཡིན།

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མཇུག་ཏུ་འཇུག་དགོས་པའི་ཡི་གེ་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས། དཔེར་ན། ' m', ' kb/s' ལྟ་བུ། མེད་པ་ཡིན་ན་སྟོང་པར་འཇོག མང་ཚིག་དང་རྐྱང་ཚིག་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ན་༼'pound|pounds'༽བྱས་ནས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།

en: Thousand marker
bo: སྟོང་རྟགས

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: Unformatted list
bo: རྣམ་གཞག་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Apostrophe
bo: སྤྱི་ཚེག༼'༽

en: Trimmed limit
bo: བཅད་བཟོའི་ཚད

en: Trimmed limit: @trim_length characters
bo: བཅད་བཟོའི་ཚད། ཡིག་འབྲུ་@trim_length།
