Data field (2.0.8) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: list
br: listenn

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Minimum
br: Izek
