Data field (2.0.8) - en to eu translation catalogue (153 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: weight
eu: pisua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Number
eu: Zenbakia

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Small
eu: Txikia

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: Refresh
eu: Berritu

en: never
eu: inoiz ez

en: Text
eu: Testua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Email
eu: Eposta

en: no
eu: ez

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Url
eu: URLa

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Mode
eu: Modoa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Week
eu: Astea

en: Table
eu: Taula

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: String
eu: Katea

en: Last
eu: Azkena

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Show
eu: Erakutsi

en: Key
eu: Giltza

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: First
eu: Lehena

en: Limit
eu: Muga

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Unformatted
eu: Formaturik gabe

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Charts
eu: Grafikoak

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Ok
eu: Ados

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Above
eu: Gainean

en: Trimmed
eu: Moztuta

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: Text area (multiple rows)
eu: Testu eremua (lerro anitza)

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Column
eu: Zutabe

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Direction
eu: Helbidea

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Comma
eu: Koma

en: Current date
eu: Oraingo data

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: URL to file
eu: URL-tik fitxategira

en: Number field
eu: Zenbaki eremua

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: - Select a field type -
eu: - Aukeratu eremu mota -

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Generic file
eu: Fitxategi generikoa

en: Table of files
eu: Fitxategi taula

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik

en: Date type
eu: Data mota

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer

en: Label display
eu: Etiketa ikusi

en: Showing
eu: Bistaretzen

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.

en: Default date
eu: Data lehenetsia

en: All kind of entities, e.g. nodes, comments or users.
eu: Era guztietako entitateak, nodoak, iruzkinak edo erabiltzaileak esaterako.

en: Telephone number
eu: Telefono zenbakia

en: Telephone link
eu: Telefono esteka

en: Number (decimal)
eu: Zenbakia (hamartarra)

en: Number (float)
eu: Zenbakiak (float)

en: Number (integer)
eu: Zenbakia (integer)

en: "On" label
eu: "On" etiketa

en: "Off" label
eu: "Off" etiketa

en: Text (plain)
eu: Testu (laua)

en: Text (plain, long)
eu: Testua (laua, luzea)

en: Field settings (@on_label / @off_label)
eu: Eremu ezarpenak (@on_label / @off_label)

en: Future format
eu: Etorkizun formatua

en: Past format
eu: Lehenaldi formatua

en: Future date: %display
eu: Etorkizun data: %display

en: Past date: %display
eu: Lehenaldi data: %display

en: Date format: @date_format
eu: Data formatua: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
eu: Egokitutako data formatua: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
eu: Ordu eremua: @timezone
