Data field (2.0.8) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: list
ga: liosta

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Time
ga: Am

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain
