Data field (2.0.8) - en to ka translation catalogue (76 entries)

en: list
ka: სია

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: weight
ka: წონა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Small
ka: პატარა

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Refresh
ka: განახლება

en: never
ka: არასდროს

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: no
ka: არა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Url
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Line
ka: ხაზი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Month
ka: თვე

en: Details
ka: დეტალები

en: Table
ka: ცხრილი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Hidden
ka: დამალული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Key
ka: გასაღები

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Above
ka: ზემოთ

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: Table of files
ka: ფაილების ცხრილი

en: Nothing
ka: არაფერი
