Data field (2.0.8) - en to lv translation catalogue (171 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: weight
lv: svars

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaitlis

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Small
lv: Mazs

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Total
lv: Kopā

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Email
lv: E-pasts

en: no
lv: nē

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Area
lv: Apgabals

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Off
lv: Izslēgts

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Custom
lv: Pielāgots

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: N/A
lv: N/P

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Line
lv: Līnija

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Week
lv: Nedēļa

en: Table
lv: Tabula

en: List type
lv: Saraksta veids

en: String
lv: Virkne

en: Last
lv: Pēdējā

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Rows
lv: Rindas

en: Clone
lv: Klonēt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: Key
lv: Atslēga

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: First
lv: Pirmā

en: Limit
lv: Limits

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Caption
lv: Paraksts

en: characters
lv: simboli

en: Max
lv: Maks.

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Ok
lv: Labi

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Above
lv: Virs

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Single on/off checkbox
lv: Viena ieslēgt/izslēgt izvēles rūtiņa

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Space
lv: Atstarpe

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Search content
lv: Meklēt saturu

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Column
lv: Kolonna

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Time ago
lv: Pirms

en: Direction
lv: Virziens

en: of
lv: no

en: No link
lv: Nav saites

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Comma
lv: Komats

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: URL to file
lv: URL uz datni

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Unsigned
lv: Neparakstīts

en: Table of files
lv: Datņu tabula

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Nothing
lv: Nekas

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Number (decimal)
lv: Skaitlis (decimāldaļa)

en: Number (float)
lv: Skaitlis (peldošs komats)

en: Number (integer)
lv: Skaitlis (vesels skaitlis)

en: Text (plain)
lv: Teksts (vienkāršs)

en: Text (plain, long)
lv: Teksts (vienkāršs, garš)

en: Future format
lv: Nākotnes formāts

en: Past format
lv: Pagātnes formāts

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lv: Skatiet <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datumu formātu dokumentāciju</a>.
