Data field (2.0.8) - en to mn translation catalogue (59 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: no
mn: үгүй

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Url
mn: Хаяг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: String
mn: Тэмдэгт

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Date and time
mn: Огноо цаг

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
