Data field (2.0.8) - en to nn translation catalogue (60 entries)

en: list
nn: liste

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: weight
nn: vekt

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: yes
nn: ja

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: never
nn: aldri

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: no
nn: nei

en: Year
nn: År

en: Date format
nn: Datoformat

en: Off
nn: Av

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Mode
nn: Modus

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Month
nn: Månad

en: Details
nn: Detaljar

en: Week
nn: Veke

en: Table
nn: Tabell

en: String
nn: Streng

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Rows
nn: Rader

en: Hidden
nn: Skjult

en: Select list
nn: Listevalg

en: Unformatted
nn: Ikkje formatert

en: Above
nn: Over

en: Float
nn: Flyttal

en: Search content
nn: Søk i innhald

en: Direction
nn: Retning

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Date and time
nn: Dato og tid

en: Text format
nn: Tekstformatering

en: - Select a field type -
nn: - Vel ein felttype -

en: Radar
nn: Radarbilete
