Data field (2.0.8) - en to sl translation catalogue (92 entries)

en: list
sl: seznam

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: weight
sl: teža

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Password
sl: Geslo

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: Refresh
sl: Osveži

en: never
sl: nikoli

en: Text
sl: Besedilo

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Attachment
sl: Priponka

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Mode
sl: Način

en: N/A
sl: N/D

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Line
sl: Vrstica

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Week
sl: Teden

en: Table
sl: Tabela

en: String
sl: Niz

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Rows
sl: Vrste

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Key
sl: Ključ

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: characters
sl: znaki

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Trimmed
sl: Skrajšano

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Check boxes/radio buttons
sl: Potrditveni/izbirni gumbi

en: Single on/off checkbox
sl: Enojen vključen/izključen potrditveni gumb

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: File directory
sl: Mapa

en: Direction
sl: Smer

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica

en: Date and time
sl: Datum in čas
