Data field (2.0.9) - en to jv translation catalogue (123 entries)

en: list
jv: daftar

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Number
jv: Angka

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: Small
jv: Cilik

en: Time
jv: Wektu

en: Add
jv: Tambah

en: Refresh
jv: Anyari

en: never
jv: ora tau

en: Text
jv: Teks

en: Attachment
jv: Sisipan

en: no
jv: ora

en: Separator
jv: Watesan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Year
jv: Tahun

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Line
jv: Baris

en: Scale
jv: Skala

en: Medium
jv: Sedheng

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Month
jv: Wulan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Week
jv: Pekan

en: Table
jv: Tabel

en: List type
jv: Daftar tipe

en: String
jv: Tembung

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Rows
jv: Baris

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Key
jv: Kunci

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: characters
jv: karakter

en: Unformatted
jv: Tanpa formatan

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Trimmed
jv: Dipangkas

en: Float
jv: Pecahan

en: Precision
jv: Ketepatan

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
jv: Junlah digit kanggo disimpen nang database, kalebu jumlah angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
jv: Jumlah digit angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: Decimal marker
jv: Tandha desimal

en: Check boxes/radio buttons
jv: Cekboks/tombol radio

en: Single on/off checkbox
jv: Kotak cénthang on/off tunggal

en: Text area (multiple rows)
jv: Kotak tèks (barisé akèh)

en: Space
jv: Spasi

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Direction
jv: Arah

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: URL to file
jv: URL marang berkas

en: Text format
jv: Format tèks

en: - Select a field type -
jv: - Milih tipe field -

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
jv: Field iki nyimpen angka ing database dadi format desimal tetep.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
jv: Field iki nyimpen angka ing database dadi format titik desimal.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
jv: Biji minimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
jv: Biji maksimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
jv: Gawé a tembung sing awalané kayata '$ ' utāwā '&euro; '. Kosongna yén ora ana. Singel lan jamak dipisahaké tandha pipa ('pound|pounds).

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Generic file
jv: Berkas generik

en: Table of files
jv: Tabel berkas

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
jv: Pratinjau gambar arep ditontonaké nalikā nyunting konten.

en: Date type
jv: Tipe data

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Thousand marker
jv: Tandha ewonan

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: Trim length
jv: Kethokānā dawané

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.
