Data field (2.0.9) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: list
lo: ລາຍການ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Medium
lo: ກາງ
