Data field (2.0.9) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Next
mg: Manaraka

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Medium
mg: Antonony
