Data field (2.0.9) - en to my translation catalogue (69 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Small
my: အသေး

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Year
my: နှစ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Month
my: လ

en: Table
my: ဇယား

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: First
my: ပထမ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Above
my: အပေါ်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: of
my: ၏

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Thousand marker
my: ရာဂဏန်း အမှတ်အသား

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
