dataLayer (2.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Term
id: Istilah

en: Other
id: Lainnya

en: Role
id: Peran

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Expose
id: Ekspos

en: Installed
id: Terinstal

en: Entity type
id: Jenis Entity
