dataLayer (2.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Term
az: Termin

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Global
az: Qlobal

en: Entity type
az: Varlıq növü
