dataLayer (2.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Role
hy: Դեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
