dataLayer (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Term
pt: Termo

en: Other
pt: Outros

en: Role
pt: Papel

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Expose
pt: Expor

en: Installed
pt: Instalado

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Meta data
pt: Meta dados

en: Data Layer
pt: Camada de Dados

en: Entity bundle
pt: Pacote de entidades
