DataTables (2.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Search
ar: بحث

en: Views
ar: الرؤى

en: Visible
ar: مرئي

en: Hidden
ar: مخفي

en: Loading...
ar: تحميل...
