DataTables (2.0.1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Disabled
he: מושבת

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Views
he: היבטים

en: Visible
he: נראה

en: Separator
he: מפריד

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: Last
he: אחרון

en: Hidden
he: מוסתר

en: First
he: ראשון

en: Loading...
he: טוען...

en: Columns
he: עמודות

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Show Details
he: הצג פרטים

en: Caption for the table
he: כותרת לטבלה
