Date iCal (4.0.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Priority
he: עדיפות

en: Categories
he: קטגוריות

en: - None -
he: - ללא -

en: Description field
he: שדה תאור

en: Views
he: היבטים

en: URL
he: כתובת URL

en: Event
he: אירוע

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Comment
he: תגובה

en: Location
he: מיקום

en: Duration
he: משך

en: Date field
he: שדה תאריך

en: Url field
he: שדה כתובת URL

en: Location field
he: שדה מיקום

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: iCal parser
he: מנתח iCal

en: iCal Feed
he: הזנת iCal
