Date Point (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: Fields
ar: الحقول

en: Plain
ar: عادي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Precision
ar: الدقة
