Date Point (1.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Date
az: Tarix

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Widget
az: Vidcet

en: Plain
az: Düz

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Precision
az: Dəqiqlik
