Recurring Dates Field (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: May
ro: Mai

en: Integer
ro: Număr întreg

en: seconds
ro: secunde

en: day
ro: zi

en: month
ro: lună

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Timezone
ro: Fus orar

en: and
ro: şi

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Time zone: @timezone
ro: Fus orar: @timezone

en: Time zone override
ro: Suprascrierea fusului orar
