Recurring Dates Field (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: week
lt: savaitė

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: May
lt: Gegužė

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: second
lt: antras

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: weekly
lt: kas savaitę

en: and
lt: ir

en: monthly
lt: mėnesinis

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Time zone: @timezone
lt: Laiko zona: @timezone
