Recurring Dates Field (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: seconds
sr: секунди

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
