Recurring Dates Field (8.x-2.0-alpha0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Value
az: Qiymət

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Integer
az: Tam

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Default time zone
az: Defolt vaxt qurşağı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field types
az: Sahə növləri
