Recurring Dates Field (8.x-2.0-alpha0) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Value
lt: Reikšmė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
