Datetime Extras (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Year
id: Tahun

en: 1 day
id: 1 hari

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Duration
id: Durasi

en: Seconds
id: Detik

en: 1 second
id: 1 detik

en: 1 minute
id: 1 menit

en: About
id: Tentang
