Datetime Extras (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Time increment
ro: Incrementare timp

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Year
ro: Anul

en: 1 day
ro: 1 zi

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Duration
ro: Durată

en: Seconds
ro: Secunde

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: About
ro: Despre

en: Time increments
ro: Intervale de timp
