Datetime Extras (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Year
fa: سال

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Duration
fa: مدت

en: Hours
fa: ساعت

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Minutes
fa: دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: About
fa: درباره

en: Time increments
fa: گام‌های افزایش زمان
