Datetime Extras (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Time increment
ja: 時間の増分

en: Year
ja: 年

en: 1 day
ja: 1日

en: End date
ja: 終了日

en: Duration
ja: 期間

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Seconds
ja: 秒

en: Minutes
ja: 分

en: 1 minute
ja: 1分

en: About
ja: アバウト

en: Date year range
ja: 日付の年の範囲

en: Time increments
ja: 時間の間隔
