Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Location
am: ቦታ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Anonymous
am: ስም አልባ
