Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Anonymous
be: Ананім
