Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Users
bg: Потребители

en: Referrer
bg: URL референт

en: Anonymous
bg: Анонимен
