Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija

en: Users
bs: Korisnici

en: Anonymous
bs: Anonimus
