Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Users
et: Kasutajad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Anonymous
et: Anonüümne
