Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Users
is: Notendur

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Anonymous
is: Nafnlaus
