Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Users
ja: ユーザー

en: Referrer
ja: リファラ

en: Anonymous
ja: 匿名
