Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: Location
ta: இடம்

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Referrer
ta: சுட்டியவர்

en: Anonymous
ta: பேரிலா
