Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: On
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: User
fr: Utilisateur

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Location
fr: Emplacement

en: Severity
fr: Importance

en: Referrer
fr: Référent

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Match case
fr: Cas de correspondance

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
fr: Les données du journal sont corrompues et ne peuvent pas être dé-sérialisées : @message
