Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: On
hu: Be

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Match case
hu: Kis-/nagybetűk egyeztetése

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
hu: A rendszernapló szerializált adatai sérültek, így nem lehet őket kiértelmezni: @message

en: Enter search term
hu: Keresési kifejezés beírása
