Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: On
pl: Włączony

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pl: Dane dziennika są uszkodzone i nie mogą być poddane deserializacji: @message
