Dblog Quick filter (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: On
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Referrer
uk: Джерело

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Match case
uk: З врахуванням регістру

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
uk: Дані журналу пошкоджені і не можуть бути десеріалізовані: @message
