Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: On
de: An

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Message
de: Benachrichtigung

en: User
de: Benutzer

en: Location
de: Ort

en: Severity
de: Schweregrad

en: Anonymous
de: Gast

en: About
de: Über

en: Match case
de: Groß-/Kleinschreibung berücksichtigen

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
de: Die Protokolldaten sind beschädigt und können nicht deserialisiert werden: @message
