Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Anonymous
eo: Sennoma
