Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: On
it: Acceso

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: Hostname
it: Nome host

en: Location
it: Posizione

en: Severity
it: Rilevanza

en: Anonymous
it: Anonimo

en: About
it: Informazioni
