Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: About
sk: Informácie o
