Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে
