Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: About
my: အကြောင်း
